All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: BLOODHOUND GANG 13.2. TVORNICA
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 3:32 am 
Addict

BLOODHOUND GANG
ROCK HARD POWER SPRAY
„Pravi poklon za Valentinovo“
13.02.2006., 21:00 sat
Tvornica kulture, Zagreb

Skupina kontroverznih klipana po imenu Bloodhound gang nastupiti će 13.02.2006. u zagrebačkoj Tvornici.

Njihov životni moto ''No reason to live, but we like it that way'' ispisan je na coverima njihovih albuma. Svojim pjesmama uspjeli su uvrijediti svakoga, politički su nekorektni, kulturološki nesenzibilni, antisocijalni, bezobrazni, pokvareni, te bez prevelikih želja da se transformiraju u neki bolji bend. Ukratko, ne biste voljeli da vaša kćer izađe s takvima!
Riječi kojima se frontman grupe Jimmy Pop, basist Evil Jared Hasselhoff, D.J. Q-Ball, gitarist Lupus Thunder i bubnjar Willie The New Guy opisuju, glase otprilike ovako:
Kreativni genije koji je možda emocionalno izgubljen i pomaknut i koji bi možda više volio živjeti na tamnoj strani čovječanstva, zatim mulato seljačina nalik retardiranom jarcu, socijalni slučaj od čovjeka kojemu je očito neugodno jer su svi u njegovom bandu zgodniji od njega, zatim rehabilitirani seksualno devijantni pervertit koji se nedavno preobrazio u predanog obiteljskog čovjeka te lik koji se doslovno vratio s dna paklenoga grotla.

Za svoje fanove kažu da ih mrze i da im uopće nije jasno zašto ih slušaju, te su uz svoju službenu stranicu pokrenuli i stranicu na kojoj svatko tko ih ne može smisliti ima pravo izreći svoje cijenjeno mišljenje, no svi znamo da je to samo još jedna od njoihovih provokacija.

Što je skupina ovih veseljaka kreativno učinila u proteklih nekoliko godina?!

U studenom 1994. godine izašao je njihov debut album „Dinglberry Haze“. 1995. u produkciji Columbia Records izlazi njihov drugi album „Use Your Fingers“. Kako albumi nisu bili pretjerano uspješni, vesela petorka zatvorila se u svoj kreativni nered na nekoliko mjeseci i nakon brda popušenih cigareta i boca ispijenog alkohola, početkom 1996. nastaje „One Fierce Beer Coaster“. Ovaj album postigao je impresivan uspjeh te je grupu odveo na prvu pravu američku turneju.

Zasigurno niste zaboravili onaj hit iz 1999. godine „The Bad Touch...You and me baby ain't nothing but mammals, so let's do it like they do on the Discovery Channel...“ Ova pjesma s albuma „Hooray For Boobies“ lansirala ih je u sam vrh glazbene scene i kako sami kažu, omogućila im mnoge beneficije poput ''sexanja s fufama koje im u srednjoj školi ne bi ni pizzu dostavile na vrata!'' Sa istog albuma skinuta su još dva mega hita „ Along Comes Mary“ i „Ballad Of Chasey Lain“.

Nakon ovog uspješnog albuma uslijedila je mala stanka sve do 2004. godine. Pod povećalo publike stižu ponovno svojom pjesmom „Fire Water Burn“ prikazanom u dokumentarcu Michaela Moorea Fahrenheit 9/11.
Tijekom svojih turneja po čitavom svijetu osvajali su publiku eklektičnom glazbom i ekscentričnim performansima. Nikoga nisu ostavili ravnodušnima, bilo da se radilo o oduševljenju ili nezaustavljivoj mučnini. O njihovim nastupima kolaju urbane legende od kojih su neke neistinite, a neke i nevjerojatno istinite. Jedna od takvih je i kad su si tijekom jednog nastupa Jimmy Pop i Evil Jared povraćali jedan drugom u usta a kad su pitali Jimmyja jesu li to i progutali, on je odgovorio: ''No, to bi zaista bilo odvratno..!''

Ukoliko je ovih nekoliko informacija o gostima Tvornice izazvalo gnušanje ili vas natjeralo do obližnjeg WC-a, moći ćete ih zaobići u najširem luku 13.02.2006.

Kao predgrupa nastupiti će jedna od najzanimljivijih novih rock grupa, grupa čudnog imena ROCK HARD POWER SPRAY, pobjednici EMERGENZA FESTIVAL WORLDWIDE u konkurenciji sa čak 7000 prijavljenih bendova… sviraju kao predgrupa BLOODHOUND GANG na njihovoj nordijskoj i Europskoj turneji i to na poziv samih BLOODHOUND GANG koji su oduševljeni RHPS… potvrđeno im je učešće na Vans Warped US Tour u ljetu 2006… a sve to da im nije još ni izašao album!!! Prvi album “Commercial Suicide” izašao je 30.1. 2006. na kojem se nalazi 16 snažnih rock pjesama a kao producent je potpisan George Marino poznat po radu sa AC/DC, Metallica, Hives,… Prvi singl “1859” popraćen zanimljivim video spotom zadobio je veliku pažnju. O njima će se tek pisati zato ih ne valja propustiti!

Ulaznice po cijeni od 200 Kn možete nabaviti na svim prodajnim mjestima sustava Eventim, te na blagajni Tvornice. Na dan koncerta ulaznice će koštati 230 Kn.

Last edited by tomi on Tue Jan 31, 2006 3:37 am, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 3:35 am 
Soul Reaver

Malo previse dodu ulaznice.Najvjerojatnije cu ici al jos nisam bas sigurna.

uteraj mi, uteraj kola u garazu

Profile  

Post subject: Re: BLOODHOUND GANG 13.2. TVORNICA
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 11:11 am 
Soul Reaver

tomi wrote:
Ulaznice po cijeni od 200 Kn

:happy07:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 12:49 pm 
Soul Reaver

Da je 100 kuna otisao bi Zasto, zbog osnovne skole. Ovako they can suck my balls

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 3:26 pm 
Soul Reaver

slusao i ja to jednom davno.. ali ove cijene prelaze svaku mjeru.
nek mi sad tko hoce prica o cijenama prostora, opreme i neznam cega, ali ja im te pare NEDAM! bezobrazno skupo!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 4:04 pm 
Soul Reaver

hehehe..svašta

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 6:15 pm 
Soul Reaver

Baš vidio plakate neki dan i mislim si, idem, zašto ne...

Ali 200 kn... :lol:
Nema šanse da idem
Osim ak prek veze ne dobijem Image

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 9:03 pm 
Soul Reaver

To sam i ja rekao, da nije ta cifra otisao bi sigurno, tek toliko

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 9:17 pm 
Maradeur

i onda mi kazete da nemate para za originalne albume... tsss!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 31, 2006 9:59 pm 
Soul Reaver

Kaj, bas sam si pred 2 tjedna ubo Živi Kurac original!hehehe

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]