All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Deep Purple tribute
PostPosted: Sat Jan 28, 2006 4:30 pm 
Soul Reaver

U subotu 28.01. klub Boogaloo priprema veliki DEEP PURPLE TRIBUTE koncert. Jedan od najlegendarnijih hard rock bandova svih vremena ostavio je iza sebe gomilu velikih hitova, milijune prodanih albuma, neizbrisiv trag u glazbenoj povijesti, hrpu obožavatelja i sljedbenika, ostavili su utjecaj na nebrojene bandove i glazbenike, a koji god klinac prvi put uzme gitaru u ruke još i danas prvo nauči odsvirati riff legendarne pjesme "Smoke on the water".

Takvim velikanima, koji su i danas još uvijek aktivni (mada ne tako sjajni kao nekada), svake godine u Zagrebu se priredi jedan tribute koncert.

Tako će u subotu 28.01. na velikoj bini Boogalooa zasvirati band Cactus Jack koji su vrhunski Deep Purple tribute band. U svojoj karijeri Cactus Jack su izdali nekoliko autorskih albuma, ali i album covera Deep Purplea, a svirali su im i kao predgrupa na beogradskom koncertu ispred 22,500 ljudi.

Njihova fenomenalna izvedba velikih hitova Purplea biti će potpomognuta sa nekolicinom specijalnih gostiju - pjevača. Tako će svoju izvedbu hard rock klasika pokazati Clea pjevač nanovo oformljenog splitskog Osmog Putnika, Pišta iz zagrebačkog Hard Timea koji su svirali sa Deep Purple u Zagrebu, bivši pjevač legendarne grupe Stop - Ćoso i Emina Arapović jedina rockerica sa Story Super Nove.

Cijelu večer otvorit će mladi band Cota G4 kojima uskoro izlazi prvi album za Dallas records, a koji svoj zvuk (i izgled) temelje baš na hard rock zvuku kakav su Purple njegovali 70tih godina prošlog stoljeća.

Sve to začiniti će se video projekcijama starih majstora na velikom platnu. Za sve ljubitelje žestokog zvuka ovo je obavezna večer jer ćemo čuti sve od bravuroznih gitarskih riffova i sola, preko nezaobilaznih Hammond orgulja do hitova kao što su "Child in time", "Black Night" i neizbježnog "Smoke on the water".

BOOGALOO se i dalje trudi biti najveći i najjeftiniji rock klub u gradu pa Vas tako ulaznica za ovaj najveći DEEP PURPLE tooloom i zabavu uz rock DJ Mrx-a do ranih jutarnjih sati košta rockerskih 30 kuna. Početak od 21 sat.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jan 29, 2006 5:07 am 
Soul Reaver

Bilo je mnogo dobro. sve 5, koncert 5, zvuk je bio super. S obzirom da je predgrupa imala katastrofalan zvuk, poglavito razglas, ali tko zna, mozda im vokal samo zna pjevat a ne govorit hehehe

Slusaona je bila oke. U pocetku super, pa tak tak i onda opet oke.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jan 29, 2006 5:13 pm 
Soul Reaver

Ja sam htio na ovo ič... :sad08:
Al nisam baš bio raspoložen nit sam imo s kim...

Baš bi volio čut Child In Time uživo, bilo ko da svira... :P

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jan 29, 2006 5:32 pm 
Soul Reaver

saint wrote:
Ja sam htio na ovo ič... :sad08:
Al nisam baš bio raspoložen nit sam imo s kim...

Baš bi volio čut Child In Time uživo, bilo ko da svira... :P

Jos s obzirom da ga ovaj lik skida, onda je veoma vrijedno slusanja. Doci ce opet, al ces se nacekat!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]